Make your own free website on Tripod.com

SENARAI GURU BESAR

SEKOLAH KEBANGSAAN DARAU

DARI 1948 SEHINGGA 2002

Tarikh / Tahun

Nama Guru Besar

28.10.1948 - 31.12.1956

EN. MOHD YASIN BIN SALLEH

03.02.1957 - 31.12.1971

EN. OMAR BIN MUHAMMAD

01.01.1972 - 15.12.1972

EN. HAMZAH BIN KASSIM

16.12.1972 - 01.02.1983

EN. ABDUL RAHIM BIN AWANG

01.02.1983 - 17.01.1991

EN. ABDUL GHANI BIN ABD. KADIR

18.02.1991 - 19.10.1991

EN. HUSIN BIN MAMAT [memangku]

19.02.1991 - 01.09.1992

EN. ABDUL RAHMAN BIN SARDAR

01.09.1992 - 06.12.1992

EN. HUSIN BIN MAMAT [memangku]

16.12.1992 - 30.04.1996

EN. MOHAMMAD BIN YUSOF

01.05.1996 - 31.03.1999

TUAN HAJI NAWI BIN JAAFAR

31.03.1999 - 15.03.2000

ABDUL KAYUM BIN KHALILULRAHMAN

15.03.2000 - 01. 06.2000

PN. ROHANI BT GHAZALI [memangku]

01.06.2000 - 2001

EN. ISMAIL BIN YUNUS

01.01.2001 - hingga sekarang
EN. MAT LATIF BIN ALI